شرایط بازگشت کالا

 ضمانت بازگشت کالا

اولویت موبوتولز همواره تلاش برای فراهم نمودن محصولات با کیفیت و معتبر و همچنین ارائه اطلاعات کامل برای شما خریداران محترم به منظور ایجاد آسایش و اطمینان خاطر در خرید است.

در این راستا و برای آرامش خاطر هر چه بیشتر شما خریداران محترم، موبوتولز شرایطی را فراهم نموده تا در صورتی که به هر سبب نارضایتی از خرید احساس کردید با خیال راحت مساله را برطرف سازد. در موارد زیر و با رعایت شرایط قید شده، شما می توانید تا هفت روز کاری محصول خود را تعویض کنید یا حتی پس دهید و پول خرید محصول را بازپس گیرید:

۱- پشیمانی از محصولی که انتخاب کرده اید

در صورتی که از انتخاب محصولی که خریده اید پشیمان شده ایدموبوتولز این امکان را برای شما فراهم نموده تا محصول خود را تعویض کنید یا حتی پس دهید.

برای استفاده از این خدمت ضروریست در صورتی که محصول را از بسته بندی خود خارج نکرده اید، موبوتولز را تا حداکثر هفت روز بعد از دریافت کالا از تصمیم خود آگاه سازید و محصول را برای موبوتولز ارسال نمایید. در این مورد هزینه ارسال محصول به عهده مشتری می باشد.

توجه نمایید این خدمت در صورتی قابل اجرا می باشد که محصول توسط مشتری استفاده نشده باشد و بسته بندی آن دست نخورده (پلمپ) باقی مانده باشد.پس از دریافت محصول توسط اُرادو و اطمینان کارشناسان فنی از عدم استفاده و سلامت بسته بندی آن، محصول جدید به انتخاب مشتری برای وی ارسال می شود یا مبلغ مربوط به خرید محصول حداکثر تا سه روز کاری به مشتری عودت داده خواهد شد.

۲- مغایرت محصول ارسال شده با محصول سفارش داده شده

در صورتی که محصول ارسال شده برای مشتری با محصولی که مشتری سفارش داده است مغایر باشد، مثلاً رنگ یا مشخصات فنی آن با سفارش مشتری مغایر باشد مشتری می تواند تا ۴۸ ساعت بعد از دریافت محصول مراتب مغایرت را به اطلاع موبوتولز برساند و بعد از هماهنگی محصول را برای تعویض با بسته بندی ایمن و مناسب، به همراه تمامی ملحقات و فاکتور خرید و توسط سیستم های ارسال و باربری معتبر برای موبوتولز ارسال نمایید. در این مورد هزینه ارسال محصول به عهده موبوتولز می­باشد.

توجه نمایید این خدمت در صورتی قابل اجرا می باشد که محصول توسط مشتری استفاده نشده باشد. همچنین در صورتی که مغایرت مورد نظر بدون باز کردن بسته بندی و پلمپ محصول قابل تشخیص باشد، موبوتولز در صورتی می تواند این خدمت را به شما ارائه دهد که بسته بندی آن دست نخورده (پلمپ) باقی مانده باشد.

پس از دریافت محصول توسط موبوتولز و اطمینان کارشناسان فنی از مغایرت محصول با سفارش، عدم استفاده و سلامت بسته بندی آن، محصول جدید به انتخاب مشتری برای وی ارسال می شود یا مبلغ مربوطه حداکثر تا سه روز کاری به مشتری عودت داده خواهد شد.

در صورتی که پس از دریافت محصول توسط موبوتولز مغایرت محصول با سفارش، عدم استفاده و در صورت لزوم سلامت بسته بندی آن، توسط کارشناسان فنی موبوتولز تایید نشود مراتب به مشتری اطلاع داده خواهد شد و محصول مجدد برای مشتری ارسال خواهد شد. در این صورت تمامی هزینه های ارسال محصول به موبوتولز و ارسال مجدد برای مشتری به عهده مشتری خواهد بود.

۳- مشکلات فنی محصول

اشکال و یا ایراد فنی باید حداکثر تا 1 روز کاری پس از دریافت کالا،  تنها از طریق ایمیل    mobotools1@gmail.com  به موبوتولز اطلاع داده شود.این سرویس اشکال‏‏‌های فنی  و ظاهری ( شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی ) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود. استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی، نصب و راه اندازی، تنظیمات، کاربرد غیر معمول، نگهداری و استفاده‌ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا ( قید شده در دفترچه راهنمای کالا ) را شامل می‌شود.

  پس از دریافت و پذیرش کالا توسط موبوتولز، بسته به نوع محصول و مشکل اعلام شده توسط مشتری، تست و اعلام نظر نهایی کارشناسان خدمات پس از فروش، بین 48 تا 72 ساعت کاری زمان خواهد برد.

موبوتولز محل عرضه کالای برندهای شناخته شده و مطرح جهانی و معتبر داخلی است، چه به لحاظ کیفیت کالا و چه به لحاظ خدمات پس از فروش. بنابراین تمامی محصولات در موبوتولز دارای گارانتی اصلی از نمایندگی های رسمی و انحصاری شرکت های تولید کننده هستند و شما می توانید ایرادات فنی کالاهای مزبور را از شرکت های گارانتی دهنده پی گیری کنید.در صورت درخواست شما، موبوتولز  خود را موظف می داند تا حصول اطمینان از رفع عیب و جلب نظر مشتری موضوع را پی گیری نماید.

۴- صدمات ناشی از حمل و نقل و ارسال محصول

با توجه به اینکه موبوتولز از سیستم های بسته بندی و حمل و نقل و ارسال معتبر برای ارسال محصولات استفاده می کند در صورتی که محصول حین حمل و نقل صدمه ای دیده باشد مسئولیت آن بر عهده سیستم حمل و نقل و ارسال می باشد، لذا خواهشمند است هنگام تحویل، محصول را بررسی نمایید و در صورت مشاهده صدمه از دریافت محصول جدا خودداری نمایید و مراتب را به اطلاع اُرادو برسانید تا در اولین فرصت نسبت به جایگرینی محصول صدمه دیده با محصول سالم اقدامات لازم از سوی اُرادو انجام گیرد.

   کالا را چطور ارسال کنید؟

لطفاً قبل از هر اقدامی  با موبوتولز تماس بگیرید.

از ارسال کالا بدون هماهنگی با فروشگاه موبوتولز جداً، خودداری کنید.

برای ارسال، باید کالا به ‏خوبی بسته بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه مانند کابل – ریموت – باطری – دفترچه راهنما – کارت گارانتی – کارت بیمه – بند –  قطعات بسته بندی به همراه کالای اصلی ارسال شود.

باز نمودن کالاهای دارای وکیوم ،برچسب زدن یا نوشتن توضیحات ، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.)

فاکتور همراه کالا ارسال شود و پشت آن مشکل را بنویسید. اگر کالا هدیه بوده و فاکتور به درخواست خریدار، همراه سفارش ارسال نشده باشد، از پیش فاکتور ایمیل شده، پرینت بگیرید یا اینکه کد سفارش و مشخصات خرید خود را روی کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.

–  کالای خریداری شده را داخل پاکت یا کارتن جداگانه‌ای قرار دهید و از نوشتن آدرس یا هر مورد دیگری روی بسته یا جعبه اصلی خودداری کنید.

–  بسته خود را به  آدرستهران ، خ دماوند ،مسیل باختر، میدان تسلیحات، خ رضایی کوچه امانی پ۲۸ -کد پستی 1644677114

ارسال کنید.

    هزینه ارسال چطور محاسبه خواهد شد؟

–  اگر ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری، به تایید کارشناسان فروشگاه موبوتولزبرسد، هزینه‌های ارسال به عهده مشتری است.

–  در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت، توسط کارشناسان فروشگاه موبوتولز ، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.

-در صورت مغایرت محصول ارسال شده با محصول سفارش داده شده و تایید آن توسط کارشناسان موبوتولز، هزینه ارسال محصول به عهده موبوتولز می­ باشد.

مهمترین نکته این است که بعضی از مشتریان به اشتباه فکر میکنند که اگر تا ۷ روز از خرید کالا نگذشته باشد میتوانند کالای خود را بدون دلیل فنی عودت دهند، در حالیکه مسئولیت انصراف از خرید با فروشگاه موبوتولز نمی باشد / لذا قبل از خرید کاملا مطمئن شده و  سپس خرید خود را انجام دهید.

درصورت تایید کارشناسان فروشگاه موبوتولز به عودت وجه، مشتری حتما باید به

mobotools1@gmail.com ایمیل زده و شماره کارت، فقط به نام و نام خانوادگی  خود را اعلام نماید.

ملاک عمل و اقدام ، نظر کارشناسان فروشگاه موبوتولزاست.

درخواست خود را چطور به خدمات پس از فروش اطلاع دهید؟

mobotools1@gmail.com

چطور میتوانم با استفاده از کد رهگیری اداره پست کالای خود را پیگیری کنم ؟

چنانچه کالای شما بوسیله ارسال پیشتاز یا اکسپرس از طریق اداره پست ارسال شده باشد، شما می توانید از طریق لینک زیر از وضعیت کالای خود مطلع شوید.

http://itemtracking.post.ir